Kontakta oss: info@insideteam.se eller telefon: 08-650 90 65

Ledning och styrelse.

Ledningsgrupp

Inside Team leds av en ledningsgrupp bestående av:

– VD, verksamhetsansvarig, civ ek Pernilla Röjdmark: pernilla@insideteam.se
– Medicinskt ansvarig läkare, leg läkarea, specialist i barn- och ungdomspsykiatri Hjalmar Nowak: hjalmar.nowak@insideteam.se
– Ansvarig Neuropsykiatri Barn och Vuxen, leg psykolog Martina Bouveng: martina.bouveng@insideteam.se
– Leg psykolog Christina Tysk christina.tysk@insideteam.se  föräldraledig
– Ansvarig KBT: leg psykolog Carl Engström:
 Ansvarig Skola: leg psykolog Emma Supanich: emma.supanich@insideteam.se
– Senior psykolog, Neuropsykiatri Vuxen, leg psykolog Sylwia Czarnocka: sylwia@insideteam.se
– Senior psykolog, Neuropsykiatri Barn, leg psykolog Anna Ekstedt: anna@insideteam.se

Styrelse

I styrelsen sitter Jacob Röjdmark, Anna Ekstedt, Claes Nordlander och Pernilla Röjdmark.

<< Tillbaka

Back to Top